Zhangjiagang Jiayan Textile Co., Ltd.
Zhangjiagang Jiayan Textile Co., Ltd.

Produkty wysokiej jakości zawsze były naszym celem!

Zadowolona obsługa klienta jest zawsze naszym celem!

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Zhangjiagang Jiayan Textile Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Certyfikaty
Chiny Zhangjiagang Jiayan Textile Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Zhangjiagang Jiayan Textile Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Doskonały! Wzory są bardzo urocze i stanowią świetny prezent. A materiał jest przyjemnie miękki.

—— Sherri Lee

Chcę powiedzieć, że jesteśmy bardzo zadowoleni z twoich produktów i doskonałej obsługi. Chcemy również złożyć nowe zamówienie.

—— Pan Jan

Im Online Czat teraz
1 2
Zhangjiagang Jiayan Textile Co., Ltd. Zhangjiagang Jiayan Textile Co., Ltd.
Warsztat 1
Warsztat 2

Warsztat 1

Warsztat 2

1
Zhangjiagang Jiayan Textile Co., Ltd.
pakowania

pakowania

1
Zhangjiagang Jiayan Textile Co., Ltd.
Showroom

Showroom

 • Linia produkcyjna
  Informacja i inteligentny

  Zhangjiagang Jiayan Textile Co., Ltd. opiera się na wysokiej koncepcji projektowej, a także zamierza ulepszyć zastosowanie technologii w produkcji w celu zmiany modelu organizacji i realizacji inteligentnej i ekologicznej produkcji.

  Jiayan Textile wprowadzi inteligentne urządzenia, instrumenty cyfrowe, profesjonalne programy, platformę e-commerce w produkcji , abyśmy mogli osiągnąć skalę produkcji spersonalizowanych produktów i poprawić poziom szybkiej odpowiedzi.

  Jiayan Textile wykorzysta technologię internetową, aby uczynić centrum nadzoru energetycznego dynamicznym nadzorem w zakresie produkcji, transportu i dystrybucji energii.

  Może to być automatyczne przełączanie i scentralizowane pozyskiwanie danych w celu utrzymania dynamicznego bilansu energii i oszczędzania energii, a także w celu zwiększenia poziomu kompleksowego wykorzystania, abyśmy mogli zbudować fabrykę automatyki, która oszczędza energię efektywnie i produkuje produkty przyjazne dla środowiska.

  OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII I REDUKCJA EMISJI

  RECYKLING GOSPODARKI

  Zhangjiagang Jiayan Textile Co., Ltd. traktuje oszczędzanie energii i redukcję emisji oraz ekologiczną produktywność jako strategiczną orientację, integruje zasoby wewnętrzne i zewnętrzne, czyni się ekologicznym nowoczesnym młynem, który inicjuje innowacje technologiczne i dzieli szczęście dzięki wprowadzeniu zaawansowanych metod oszczędzania energii i redukcji emisji techniki, obiekty ochrony środowiska, projektowanie i budowanie systemu zaopatrzenia w energię, system bilansowania wody i ciepła, system oczyszczania okapu, system zaopatrzenia w wodę i odwadniania, podkreślając integrację nauki i technologii, nauk humanistycznych i ochrony środowiska.

 • OEM / ODM
  Aby spełnić różne wymagania różnych klientów, oferujemy OEM / ODM dla wszystkich rodzajów naszych produktów. Dostępne jest również dostosowane logo .

 • R & D
  Stale doskonalimy nasze zdolności innowacyjne w oparciu o zapotrzebowanie rynku. Naciskając na innowacyjną praktykę, przeznaczamy ponad 3% rocznego obrotu na badania i rozwój, które przyniosą produkty wysokiej technologii i zastosowania rynkowe przy użyciu nowych materiałów, nowych technologii, nowych urządzeń i innowacji technologicznych.

  Nasze centrum badawczo-rozwojowe integruje zasoby wewnętrzne i zewnętrzne, integruje się, aby zarządzać całym procesem, od projektu do badań i rozwoju, stymuluje kreatywność jednostki i tworzy doskonały system badań i rozwoju w celu zapewnienia nowych produktów i ciągłego tworzenia nowej wartości dla klientów .

Szczegóły kontaktu
Zhangjiagang Jiayan Textile Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Jenny Wu

Tel: +86-18915685537

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)